
Draagarmrubber voorzijde, links of rechts, onder voor Audi 80 Avant 2.8
Wat is originele kwaliteit?
- Standaard gemonteerd op uw automerk
- Hetzelfde onderdeel als in uw garage
- 12 maanden garantie en TUV-Keurmerk
- Beste prijs / kwaliteit verhouding
Producteigenschappen
- 1e keuze van meer dan 10.000 garages
- Gemaakt in Europa
- Exacte pasvorm
Wat is originele kwaliteit?
- Standaard gemonteerd op uw automerk
- Hetzelfde onderdeel als in uw garage
- 12 maanden garantie en TUV-Keurmerk
- Beste prijs / kwaliteit verhouding
zekerheid!
Product specificaties
Productbeschrijving
Deze draagarmrubbers worden per stuk verkocht. Controleer voor de aankoop altijd hoeveel draagarmrubbers er in de draagarm zitten. Zo voorkomt u te weinig draagarmrubbers. Deze rubbers zijn geproduceerd met hoogwaardig rubbercompound. De draagarmrubbers hebben een exacte pasvorm en zijn voorzien van alle door de autofabrikant gestelde specificaties en veiligheidseisen.
Voor het vervangen van de draagarmrubbers zijn geen andere montagedelen nodig. De auto zal na vervanging direct merkbaar beter sturen.
Tips bij deze draagarmrubbers
Draagarmrubbers worden vaak afgekeurd bij de APK keuring vanwege speling of scheuren. Overweeg bij een APK afkeur op de draagarmrubbers in 1 keer de gehele draagarm te vervangen. De aanschaf is duurder. Maar er wordt hierdoor flink bespaard op de tijd die het kost om draagarmrubbers te persen. Dit wil ook nog wel eens fout gaan. Ook heeft u bij een nieuwe draagarm in de meeste gevallen direct een nieuwe fuseekogel.
Wanneer u de draagarmrubbers controleert. Controleer dan ook direct de stabilisatorstangen. Deze zijn veelal direct op de draagarm gemonteerd en willen op den duur ook speling vertonen.


Over het merk All Brake Systems/ ABS
Wij verkopen auto-onderdelen van het merk All Brake Systems. Ook wel afgekort als ABS. Het onderdelenpakket van ABS omvat remonderdelen, stuur- en chassisdelen en wiellagers. Kortom de onderkant van de auto. Onderdelen van ABS worden al sinds 1978 geleverd. Inmiddels gebruiken meer dan 10.000 garages door heel Europa ABS als eerste keuze.
ABS beschikt al sinds jaar en dag over een ISO 9001 keurmerk en voldoet aan alle kwaliteitseisen voor vrijwel alle Europese landen. Het merk is dan ook al meer dan 40 jaar een veilig en vertrouwd begrip in de automotive wereld.
Het enorme assortiment van meer dan 29.496 verschillende artikelen dekt nagenoeg alle automerken en modellen in alle Europese landen.
Zeker weten of dit product past?
Controleer via uw kenteken of dit product past op uw auto.
Tip!
- U kunt ons altijd bellen op 0341 267 637 als u nog vragen heeft over dit product.
- Wij hebben een vakkundige Nederlandse helpdesk.
21 product-reviews voor dit product

Bertine N (Op 02-12-2017)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Eerlijk bedrijf, met aardige vakbekwame medewerkers aan de telefoon.

Iris A (Op 12-06-2018)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Had een setje schijven over, hoefde niet voor de apk even gebeld, kon ze zo terug geven en geld terug binnen 2 dagen super service!

James de J (Op 15-09-2018)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Eindelijk een simpele website met auto onderdelen, heb bij andere nu al 3 x foute onderdelen retour moeten sturen, en nog geen geld gezien.

Arthur D (Op 26-02-2018)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Snel en vakkundig geholpen en snelle levering.

Julian G (Op 25-06-2018)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Volgens de dealer was dit product bijna 4x zo duur. Scheelt veel hier.

Faranaz R (Op 27-05-2019)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Ik koop bij jullie regelmatig onderdelen voor mijn auto en voor die van mijn vrouw maar ook voor familieleden en altijd ben ik netjes geholpen en ook altijd de juiste onderdelen in huis perfect

Ria U (Op 27-05-2018)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Ik had nieuwe remschijven en blokken nodig voor een Twingo en kwam via een zoekopdracht hier terecht.in eerste instantie geloofde ik de prijs niet maar heb deze toch besteld omdat het zo goedkoop was en goede recensies had na een dag pakket in huis en gem

Robbie M (Op 12-09-2019)
Auto: Audi 80 Avant 2.8snelle service, ben nog na gebeld en erg blij met de hulp

Kay H (Op 01-05-2017)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Product was niet op voorraad, voor hetzelfde geld een hoogwaardiger vervangend product gekregen. Netjes opgelost en snelle service!

Danny B (Op 14-03-2018)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Is op tijd geleverd en past perfect.

Dennis Z (Op 03-04-2017)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Volgens afspraak op tijd geleverd

Tom K (Op 19-04-2019)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Heb de goedkoopste remblokken en schijven gekocht, de auto remt weer als een malle. Dus goedkoop is hier geen duurkoop, waarom meer betalen als het zo kan?

Vince I (Op 10-12-2017)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Super snelle levering! De ene dag besteld de andere al in huis echt top kan niet anders zeggen, kunnen andere nog eens een voorbeeld aan nemen! Zal er de volgende keer zeker weer bestellen!

Anouk S (Op 20-05-2017)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Deze mensen controleren echt nog handmatig je bestelling !!!, ik werd gebeld dat ik andere remblokken moest hebben, werd direct geregeld en kreeg ook nog 4 euro terug gestort.

Wilma P (Op 16-10-2019)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Zeer snel en netjes geleverd. Ook netjes op de hoogte gehouden m.b.t. levering.

Nikky C (Op 26-01-2019)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Gewoon weer snelle service

Nick E (Op 10-08-2018)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Goede onderdelen, prima passend en goed geprijst

Ria V (Op 29-03-2018)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Bedankt voor de snelle en professioneel behandling van mij bestelling en vraag. Jullie zijn top!!

Mace T (Op 25-04-2020)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Ben zeer te vreden snelle levering en goede kwaliteit.

Ellen O (Op 30-01-2020)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Ik had de spullen met spoed nodig, kon het na een telefoontje dezelfde dag nog ophalen.

Ben F (Op 20-07-2019)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Goede prijs en snelle levering.