Vragen? Bel +31 341 267 637
UltraShop Dé remspecialist
Gekozen auto:
Auto wijzigen
Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16V
Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16V 150PK (159 Sportwagon - 939)
Bouwjaar 03-2006 - 11-2011

Distributie Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16V (159 Sportwagon - 939) - 2006-03 tot 2011-11

De distributieonderdelen op deze pagina passen op je Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16V. Per auto verschilt het of je een distributieriem, distributieketting of bijbehorende onderdelen nodig hebt. Per product staat duidelijk aangegeven wat geschikt is voor jouw uitvoering.
Soort onderdeel
Merk
Filter
19 van de 19 onderdelen
Actief
Distributieriemset
25% korting
€ 138, 98
€ 185,15 incl. BTW
Prijs per stuk
Voor 17:00 besteld, dinsdag in huis!
Artikelnr: 28305
Specificaties
  • Merk: FEBI Bilstein
  • Breedte 2 [mm]: 24 mm
  • Aantal tanden: 199
  • Riem, snaar: Met trapeziumvormig tandprofiel
29% korting
€ 117, 77
€ 165,89 incl. BTW
Prijs per stuk
Voor 17:00 besteld, dinsdag in huis!
Artikelnr: 530 0562 10
Merk: INA
Specificaties
  • Merk: INA
  • Aantal tanden 1: 199
  • Breedte 1: 24 mm
26% korting
€ 109, 72
€ 148,13 incl. BTW
Prijs per stuk
Voor 17:00 besteld, dinsdag in huis!
Artikelnr: 1 987 946 676
Merk: Bosch
Specificaties
  • Merk: Bosch
  • Aantal tanden: 199
  • Lengte: 1.599 mm
  • Breedte 2 [mm]: 24 mm
  • Aantal looprollen: 2
29% korting
€ 127, 26
€ 179,27 incl. BTW
Prijs per stuk
Voor 17:00 besteld, dinsdag in huis!
Artikelnr: K035623XS
Merk: GATES
Specificaties
  • Merk: GATES
29% korting
€ 118, 50
€ 165,89 incl. BTW
Prijs per stuk
Voor 17:00 besteld, dinsdag in huis!
Artikelnr: VKMA 02193
Merk: SKF
Specificaties
  • Merk: SKF
  • Kleur: zwart
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Zonder bevestigingsmateriaal
  • Riem, snaar: Met afgerond tandprofiel
  • Riembreedte: 24,1 mm
  • Riemenmateriaal: PTFE (Polytetrafluorethylen)
  • Aantal tanden: 199
27% korting
€ 124, 07
€ 170,13 incl. BTW
Prijs per stuk
Voor 17:00 besteld, dinsdag in huis!
Artikelnr: VKMA 05193
Merk: SKF
Specificaties
  • Merk: SKF
  • Kleur: zwart
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met bevestigingsmatriaal
  • Riem, snaar: Met afgerond tandprofiel
  • Riembreedte: 24,1 mm
  • Riemenmateriaal: PTFE (Polytetrafluorethylen)
  • Aantal tanden: 199
Spanrol, distributieriem
26% korting
€ 59, 85
€ 80,50 incl. BTW
Prijs per stuk
Voor 17:00 besteld, dinsdag in huis!
Artikelnr: 10298
Specificaties
  • Merk: FEBI Bilstein
  • Breedte rollencontactvlak [mm]: 30 mm
  • Buitendiameter: 65 mm
  • Materiaal: Metaal
26% korting
€ 59, 85
€ 80,50 incl. BTW
Prijs per stuk
Voor 17:00 besteld, woensdag in huis!
Artikelnr: ADA107604
Specificaties
  • Merk: Blue print
  • Breedte rollencontactvlak [mm]: 30 mm
  • Buitendiameter: 65 mm
  • Materiaal: Metaal
28% korting
€ 54, 15
€ 75,47 incl. BTW
Prijs per stuk
Voor 17:00 besteld, dinsdag in huis!
Artikelnr: 531 0844 10
Merk: INA
Specificaties
  • Merk: INA
  • Buitendiameter: 65 mm
  • Breedte 2 [mm]: 30 mm
29% korting
€ 57, 56
€ 81,30 incl. BTW
Prijs per stuk
Voor 17:00 besteld, dinsdag in huis!
Artikelnr: T43211
Merk: GATES
Specificaties
  • Merk: GATES
  • Buitendiameter: 65 mm
  • Binnendiameter: 8 mm
  • Breedte 2 [mm]: 30 mm
27% korting
€ 51, 75
€ 70,63 incl. BTW
Prijs per stuk
Voor 17:00 besteld, dinsdag in huis!
Artikelnr: VKM 12174
Merk: SKF
Specificaties
  • Merk: SKF
  • Spanrolbediening: Automatisch
  • Ø: 65 mm
  • Breedte 2 [mm]: 30 mm
  • Aantal tanden: 26
Distributiekettingset
27% korting
€ 840, 19
€ 1.151,53 incl. BTW
Prijs per set
Voor 17:00 besteld, dinsdag in huis!
Artikelnr: TCK120VVT
Specificaties
  • Merk: FAI AutoParts
  • Inbouwplaats: Bovenaan
  • Artikelen die nog worden benodigd: OCV003
  • Aanvullend artikel / aanvullende informatie: Met tandwielen
  • Aantal schakels: 148
  • Kettingtype: Simplex
  • Klepsturing: voor motoren met variabele klepsturing
27% korting
€ 162, 83
€ 221,67 incl. BTW
Prijs per set
Voor 17:00 besteld, dinsdag in huis!
Artikelnr: TCK3
Specificaties
  • Merk: FAI AutoParts
  • Inbouwplaats: Onder
  • Aanvullend artikel / aanvullende informatie: Met tandwielen
  • Aantal schakels: 134
  • Kettingtype: Simplex
Waterpomp + distributieriem set
23% korting
€ 181, 21
€ 236,77 incl. BTW
Prijs per set
Voor 17:00 besteld, dinsdag in huis!
Artikelnr: 173179
Specificaties
  • Merk: FEBI Bilstein
  • Breedte 2 [mm]: 24 mm
  • Materiaal waterpompschoepenwiel: Kunststof
  • Aantal tanden: 199
  • Riem, snaar: Met trapeziumvormig tandprofiel
27% korting
€ 188, 76
€ 257,05 incl. BTW
Prijs per set
Voor 17:00 besteld, dinsdag in huis!
Artikelnr: 530 0562 30
Merk: INA
Specificaties
  • Merk: INA
  • Aantal tanden 1: 199
  • Breedte 1: 24 mm
29% korting
€ 156, 82
€ 219,54 incl. BTW
Prijs per set
Voor 17:00 besteld, dinsdag in huis!
Artikelnr: 1 987 946 980
Merk: Bosch
Specificaties
  • Merk: Bosch
  • Lengte: 1.599 mm
  • Aantal tanden: 199
  • Breedte 2 [mm]: 24 mm
  • Aantal rollen: 2
25% korting
€ 217, 82
€ 289,26 incl. BTW
Prijs per set
Voor 17:00 besteld, dinsdag in huis!
Artikelnr: CT1105WP2
Specificaties
  • Merk: CONTITECH
  • Verpakkingslengte: 19,5 cm
  • Verpakkingsbreedte: 18,2 cm
  • Verpakkingshoogte: 18,7 cm
  • Aantal tanden: 199
  • Breedte 2 [mm]: 24 mm
25% korting
€ 175, 97
€ 233,51 incl. BTW
Prijs per set
Voor 17:00 besteld, zaterdag in huis!
Artikelnr: KP35623XS-1
Merk: GATES
Specificaties
  • Merk: GATES
  • Aanvullend artikel / aanvullende informatie: Met waterpomp
29% korting
€ 169, 64
€ 239,54 incl. BTW
Prijs per set
Voor 17:00 besteld, zaterdag in huis!
Artikelnr: VKMC 05193
Merk: SKF
Specificaties
  • Merk: SKF
  • Aanvullend artikel / aanvullende informatie: Met pakkingen
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met bevestigingsmatriaal
  • Riem, snaar: Met afgerond tandprofiel
  • Aantal schroeven: 2
  • Materiaal waterpompschoepenwiel: Kunststof
  • Riembreedte: 24 mm
  • Aantal tanden: 199

Dit is alles wat aan je filter voldoet: .

Geen onderdelen met deze combinatie.

Distributie Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16V

De juiste Distributie voor jouw Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16V

Het vinden van de juiste Distributie voor je Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16V is cruciaal voor het behoud van de veiligheid en prestaties van je voertuig. Door te kiezen voor onderdelen die specifiek zijn afgestemd op het type van jouw auto, ben je verzekerd van een optimale werking. Van remonderdelen tot ophanging, elk onderdeel is afgestemd op de unieke specificaties van jouw voertuig, zodat je altijd op de weg kunt vertrouwen op jouw Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16V.

Kwaliteitsonderdelen voor jouw Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16V

Voor jouw Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16V zijn er tal van Distributie beschikbaar die voldoen aan strenge kwaliteitsnormen. Het kiezen van hoogwaardige onderdelen is niet alleen belangrijk voor de prestaties van je auto, maar ook voor de levensduur ervan. Door te investeren in de juiste Distributie voorkom je onnodige slijtage en zorg je ervoor dat je voertuig optimaal blijft presteren, ongeacht de omstandigheden.

Perfect passende Distributie voor jouw Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16V

De Distributie die je kiest, moeten niet alleen van hoge kwaliteit zijn, maar ook perfect passen bij de specificaties van jouw Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16V. Dankzij de nauwkeurige afstemming op dit specifieke type, ben je verzekerd van een eenvoudige installatie en een lange levensduur van de onderdelen. Of je nu onderdelen vervangt of onderhoud uitvoert, met de juiste Distributie blijft jouw auto in topconditie.

Wat vind je van deze pagina?
TecDoc
De hier weergegeven gegevens, in het bijzonder de gehele databank, mogen niet worden gekopieerd. Het is niet toegestaan de afzonderlijke data of databank als geheel zonder expliciete toestemming van TecDoc te kopiëren, te publiceren en/of deze handelingen door derden te laten uitvoeren. Indien er in strijd met de auteursrechten gehandeld wordt, zullen er gerechtelijke stappen ondernomen worden.