Vragen? Bel +31 341 267 637
UltraShop Dé remspecialist
Gekozen auto:
Auto wijzigen
Opel Astra 1.6 LPG
Opel Astra 1.6 LPG 103PK (Astra G Stationwagen - T98)
Bouwjaar 06-2002 - 07-2004

Lambdasonde Opel Astra 1.6 LPG (Astra G Stationwagen - T98) - 2002-06 tot 2004-07

De lambdasondes op deze pagina passen op je Opel Astra 1.6 LPG. Je kunt kiezen uit originele kwaliteit of premium kwaliteit. Let op: een lambdasonde heeft een specifieke positie, voor of achter de katalysator. Sommige auto's hebben er meerdere. Dit staat per product duidelijk aangegeven.
Merk
Filter
7 van de 7 onderdelen
Actief
Lambdasonde
28% korting
€ 66, 79
€ 92,15
incl. BTW
Prijs per stuk
Prijs per stuk
Artikelnr: 175952
Specificaties
  • Merk: FEBI Bilstein
  • Lambdasonde: Verwarmd
  • Sleutelwijdte: 22
  • Aantal leidingen: 4
  • Kabellengte: 220 mm
31% korting
€ 67, 61
€ 97,57
incl. BTW
Prijs per stuk
Prijs per stuk
Artikelnr: 177512
Specificaties
  • Merk: FEBI Bilstein
  • Lambdasonde: Verwarmd
  • Sleutelwijdte: 22
  • Aantal leidingen: 4
  • Kabellengte: 964 mm
27% korting
€ 141, 85
€ 194,76
incl. BTW
Prijs per stuk
Prijs per stuk
Artikelnr: 7.02604.05.0
Specificaties
  • Merk: PIERBURG
  • Lambdasonde: Regelsonde
  • Spanning (V): 12 V
  • Kabellengte: 550 mm
  • Aantal contacten: 4 -polig
27% korting
€ 135, 11
€ 184,74
incl. BTW
Prijs per stuk
Prijs per stuk
Artikelnr: 6PA 358 103-601
Merk: HELLA
Specificaties
  • Merk: HELLA
  • Lambdasonde: Verwarmd
  • Kabellengte: 485 mm
  • Aantal contacten: 4 -polig
26% korting
€ 68, 35
€ 92,-
incl. BTW
Prijs per stuk
Prijs per stuk
Artikelnr: ES10791-12B1
Merk: DELPHI
Specificaties
  • Merk: DELPHI
  • Kabellengte: 547 mm
  • Lambdasonde: Planarsonde
26% korting
€ 73, 40
€ 98,80
incl. BTW
Prijs per stuk
Prijs per stuk
Artikelnr: ES10789-12B1
Merk: DELPHI
Specificaties
  • Merk: DELPHI
  • Kabellengte: 502 mm
  • Lambdasonde: Planarsonde
29% korting
€ 131, 37
€ 184,17
incl. BTW
Prijs per stuk
Prijs per stuk
Artikelnr: 0 258 986 779
Merk: Bosch
Specificaties
  • Merk: Bosch
  • Aantal leidingen: 4
  • Totale lengte: 340 mm

Dit is alles wat aan je filter voldoet: .

Geen onderdelen met deze combinatie.

Lambdasonde Opel Astra 1.6 LPG

De juiste Lambdasonde voor jouw Opel Astra 1.6 LPG

Het vinden van de juiste Lambdasonde voor je Opel Astra 1.6 LPG is cruciaal voor het behoud van de veiligheid en prestaties van je voertuig. Door te kiezen voor onderdelen die specifiek zijn afgestemd op het type van jouw auto, ben je verzekerd van een optimale werking. Van remonderdelen tot ophanging, elk onderdeel is afgestemd op de unieke specificaties van jouw voertuig, zodat je altijd op de weg kunt vertrouwen op jouw Opel Astra 1.6 LPG.

Kwaliteitsonderdelen voor jouw Opel Astra 1.6 LPG

Voor jouw Opel Astra 1.6 LPG zijn er tal van Lambdasonde beschikbaar die voldoen aan strenge kwaliteitsnormen. Het kiezen van hoogwaardige onderdelen is niet alleen belangrijk voor de prestaties van je auto, maar ook voor de levensduur ervan. Door te investeren in de juiste Lambdasonde voorkom je onnodige slijtage en zorg je ervoor dat je voertuig optimaal blijft presteren, ongeacht de omstandigheden.

Perfect passende Lambdasonde voor jouw Opel Astra 1.6 LPG

De Lambdasonde die je kiest, moeten niet alleen van hoge kwaliteit zijn, maar ook perfect passen bij de specificaties van jouw Opel Astra 1.6 LPG. Dankzij de nauwkeurige afstemming op dit specifieke type, ben je verzekerd van een eenvoudige installatie en een lange levensduur van de onderdelen. Of je nu onderdelen vervangt of onderhoud uitvoert, met de juiste Lambdasonde blijft jouw auto in topconditie.

Wat vind je van deze pagina?
TecDoc
De hier weergegeven gegevens, in het bijzonder de gehele databank, mogen niet worden gekopieerd. Het is niet toegestaan de afzonderlijke data of databank als geheel zonder expliciete toestemming van TecDoc te kopiëren, te publiceren en/of deze handelingen door derden te laten uitvoeren. Indien er in strijd met de auteursrechten gehandeld wordt, zullen er gerechtelijke stappen ondernomen worden.