Vragen? Bel +31 341 267 637
UltraShop Dé remspecialist
Gekozen auto:
Auto wijzigen
BMW 5 Serie 530e Plug-in Hybrid
BMW 5 Serie 530e Plug-in Hybrid 299PK
Bouwjaar 11-2023 - heden

Remcilinders BMW 5 Serie 530e Plug-in Hybrid (G60) - 2023-11 tot heden

Bent u op zoek naar remcilinders voor uw BMW 5 Serie 530e Plug-in Hybrid? Dan is het van belang dat u kiest voor onderdelen die specifiek zijn afgestemd op dit voertuigtype. Zo bent u verzekerd van een nauwkeurige pasvorm en optimale werking. Op deze pagina vindt u een selectie remcilinders die perfect aansluiten op uw BMW 5 Serie 530e Plug-in Hybrid.

Beschikbare onderdelen
Helaas, dit product hebben wij niet voor deze auto.

We hebben op dit moment helaas geen producten of secties zichtbaar in onze webshop. Neem contact met ons op voor hulp.

Remcilinders voor BMW 5 Serie 530e Plug-in Hybrid (G60) | 2023-11 – heden

Rijd je in een BMW 5 530e Plug-in Hybrid G60 vanaf bouwjaar 2023-11 met motorcode B48 B20 V? Dan weet je dat de juiste remonderdelen onmisbaar zijn om veilig onderweg te zijn. Remcilinders zijn een vaak onderschat onderdeel van het remsysteem, maar zonder goed werkende cilinders heb je geen optimale remkracht. Voelt je rempedaal sponzig of reageert 'ie traag? Tijd voor nieuwe remcilinders BMW 5 530e Plug-in Hybrid! Wij bieden je snel het juiste onderdeel aan zodat je, samen met remblokken en remschijven, weer veilig de weg op kan.

Onderhoud je BMW 5 530e Plug-in Hybrid met de juiste remcilinders

Voor uw BMW 5 Serie 530e Plug-in Hybrid leveren wij ABS (All Brake Systems) remcilinders in OEM-kwaliteit. Ons assortiment bestaat uit hoofdremcilinders, wielremcilinders en, indien van toepassing, koppelingscilinders voor zowel pedaalzijde als bakzijde. Daarnaast zijn er reparatiesets beschikbaar om bestaande cilinders te reviseren.

OEM-kwaliteit betekent dat u dezelfde betrouwbaarheid en pasvorm krijgt als bij de originele onderdelen. Zo blijft uw voertuig van bouwjaar 2023-11 tot heden veilig en bedrijfszeker.

Wat vind je van deze pagina?
TecDoc
De hier weergegeven gegevens, in het bijzonder de gehele databank, mogen niet worden gekopieerd. Het is niet toegestaan de afzonderlijke data of databank als geheel zonder expliciete toestemming van TecDoc te kopiëren, te publiceren en/of deze handelingen door derden te laten uitvoeren. Indien er in strijd met de auteursrechten gehandeld wordt, zullen er gerechtelijke stappen ondernomen worden.