Vragen? Bel +31 341 267 637
UltraShop Dé remspecialist
Gekozen auto:
Auto wijzigen
FIAT Scudo 2.0 D Multijet 4x4
FIAT Scudo 2.0 D Multijet 4x4 128PK
Bouwjaar 04-2011 - 03-2016

Remklauwen FIAT Scudo 2.0 D Multijet 4x4 (270, 272) - 2011-04 tot 2016-03

Bent u op zoek naar remklauwen voor uw FIAT Scudo 2.0 D Multijet 4x4? Dan is het van belang dat u kiest voor onderdelen die specifiek zijn afgestemd op dit voertuigtype. Zo bent u verzekerd van een nauwkeurige pasvorm en optimale werking. Op deze pagina vindt u een selectie remklauwen die perfect aansluiten op uw FIAT Scudo 2.0 D Multijet 4x4.

Beschikbare onderdelen
Remklauwen voorzijde

We hebben geen remklauwen voor de voorzijde in onze webshop

Waarschijnlijk is dit een foutje. Neem telefonisch contact met ons op zodat we samen de juiste remklauw kunnen vinden.

Remklauwen achterzijde

We hebben geen remklauwen voor de achterzijde in onze webshop

Waarschijnlijk zitten er op de achterzijde van deze auto remtrommels in plaats van remschijven. Toch remklauwen? Neem dan contact met ons op. Dan zoeken we samen de juiste remklauw.

Reparatieset, handrem (remklauw)
Reparatieset, handrem (remklauw)
ABS
Standaard kwaliteit
Handrem reparatieset Achteras
Standaard kwaliteit
22% korting
12, 09
15,49
incl. BTW
Prijs per stuk
Artikelnr: 55373
Achteras Achteras

Remklauwen voor FIAT Scudo 2.0 D Multijet 4x4 (270, 272) | 2011-04 – 2016-03

Bij AutoPartsOnline.nl vindt u een uitgebreide selectie remklauwen voor uw FIAT Scudo Bus 2.0 D Multijet 4x4 (bouwjaar 2011-2016, motorcode RH02). De juiste remklauwen zorgen voor optimale remkracht en veiligheid op de weg. Let op symptomen als onregelmatige slijtage van remblokken en vreemde remgeluiden, zodat u tijdig kunt vervangen. Door de filtermogelijkheden vindt u eenvoudig de juiste Remklauwen FIAT Scudo Bus 2.0 D Multijet 4x4 passend bij de groepscodes 270 & 272. Bestel vandaag nog en rijd veilig verder met AutoPartsOnline.nl.

Remklauwen FIAT Scudo Bus 2.0 D Multijet 4x4 – Uitgebreide Keuze bij AutoPartsOnline.nl

Op deze pagina vindt u alle ABS (All Brake Systems) onderdelen voor uw FIAT Scudo. Wij leveren originele kwaliteit remklauwen die ook door garages in heel Nederland worden gebruikt. U kunt kiezen uit losse remklauwen, complete voordeelpakketten inclusief geleidebussen en remvloeistof, of een reparatieset om uw bestaande remklauw te reviseren. Indien beschikbaar leveren wij ook ontluchtingsnippels mee.

Alle onderdelen zijn OEM-kwaliteit, zodat u verzekerd bent van een perfecte pasvorm en dezelfde betrouwbaarheid als af-fabriek. Zo blijft uw 2.0 D Multijet 4x4 270, 272 bouwjaar 2011-04 tot 2016-03 veilig en in topconditie.

Wat vind je van deze pagina?
TecDoc
De hier weergegeven gegevens, in het bijzonder de gehele databank, mogen niet worden gekopieerd. Het is niet toegestaan de afzonderlijke data of databank als geheel zonder expliciete toestemming van TecDoc te kopiëren, te publiceren en/of deze handelingen door derden te laten uitvoeren. Indien er in strijd met de auteursrechten gehandeld wordt, zullen er gerechtelijke stappen ondernomen worden.