Vragen? Bel +31 341 267 637
UltraShop Dé remspecialist
Gekozen auto:
Auto wijzigen
Peugeot 5008 BlueHDi 130
Peugeot 5008 BlueHDi 130 131PK
Bouwjaar 06-2018 - heden

Remklauwen Peugeot 5008 BlueHDi 130 (MC, MJ) - 2018-06 tot heden

Bent u op zoek naar remklauwen voor uw Peugeot 5008 BlueHDi 130? Dan is het van belang dat u kiest voor onderdelen die specifiek zijn afgestemd op dit voertuigtype. Zo bent u verzekerd van een nauwkeurige pasvorm en optimale werking. Op deze pagina vindt u een selectie remklauwen die perfect aansluiten op uw Peugeot 5008 BlueHDi 130.

Beschikbare onderdelen
Remklauwen voorzijde
Remklauwen voorzijde
ABS
Standaard kwaliteit
Remklauw Vooras links
Standaard kwaliteit
52% korting
119, 12
248,53
incl. BTW
Prijs per stuk
Artikelnr: 420251
Vooras links Vooras links
ABS
Standaard kwaliteit
Remklauw Vooras rechts
Standaard kwaliteit
52% korting
119, 12
248,53
incl. BTW
Prijs per stuk
Artikelnr: 420252
Vooras rechts Vooras rechts
Remklauwen achterzijde
Remklauwen achterzijde
ABS
Standaard kwaliteit
Remklauw Achteras links
Standaard kwaliteit
306, 25
Prijs per stuk
Artikelnr: 630591
Achteras links Achteras links
Wat zit er in de doos?
  • 1 remklauw
  • 1 complete remklauw met 1 voorgemonteerde zuiger
ABS
Standaard kwaliteit
Remklauw Achteras rechts
Standaard kwaliteit
306, 25
Prijs per stuk
Artikelnr: 630592
Achteras rechts Achteras rechts
Wat zit er in de doos?
  • 1 remklauw
  • 1 complete remklauw met 1 voorgemonteerde zuiger
Reparatieset, remklauw
Reparatieset, remklauw
ABS
Standaard kwaliteit
Reparatieset, remklauw Vooras
Standaard kwaliteit
19, 64
Prijs per stuk
Artikelnr: 43029
Vooras Vooras
Wat zit er in de doos?
  • Complete set ringen en stofrubbers
  • 1 ontluchtingsnippel dop

Remklauwen voor Peugeot 5008 BlueHDi 130 (MC, MJ) | 2018-06 – heden

AutoPartsOnline.nl biedt u een breed assortiment remklauwen voor de Peugeot 5008 II Van BlueHDi 130, motor YHZ (DV5RC), bouwjaar vanaf juni 2018. Herkent u signalen zoals trillende remmen, piepende geluiden of een verminderde remrespons? Dit duidt vaak op versleten of vastzittende remklauwen. Onze Remklauwen Peugeot 5008 II Van BlueHDi 130 zijn geschikt voor langdurig en veilig gebruik, zodat uw remmen optimaal blijven functioneren. Bestel vandaag nog eenvoudig via onze webshop en profiteer van betrouwbare kwaliteit en snelle levering.

AutoPartsOnline.nl: Uw specialist voor Remklauwen Peugeot 5008 II Van BlueHDi 130

Op deze pagina vindt u alle ABS (All Brake Systems) onderdelen voor uw Peugeot 5008. Wij leveren originele kwaliteit remklauwen die ook door garages in heel Nederland worden gebruikt. U kunt kiezen uit losse remklauwen, complete voordeelpakketten inclusief geleidebussen en remvloeistof, of een reparatieset om uw bestaande remklauw te reviseren. Indien beschikbaar leveren wij ook ontluchtingsnippels mee.

Alle onderdelen zijn OEM-kwaliteit, zodat u verzekerd bent van een perfecte pasvorm en dezelfde betrouwbaarheid als af-fabriek. Zo blijft uw BlueHDi 130 MC, MJ bouwjaar 2018-06 tot heden veilig en in topconditie.

Wat vind je van deze pagina?
TecDoc
De hier weergegeven gegevens, in het bijzonder de gehele databank, mogen niet worden gekopieerd. Het is niet toegestaan de afzonderlijke data of databank als geheel zonder expliciete toestemming van TecDoc te kopiëren, te publiceren en/of deze handelingen door derden te laten uitvoeren. Indien er in strijd met de auteursrechten gehandeld wordt, zullen er gerechtelijke stappen ondernomen worden.