Vragen? Bel +31 341 267 637
UltraShop Dé remspecialist
Gekozen auto:
Auto wijzigen
Chevrolet Lumina 3.1
Chevrolet Lumina 3.1 162PK
Bouwjaar 01-1994 - 07-1996

Remschoenen Chevrolet Lumina 3.1 - 1994-01 tot 1996-07

Bent u op zoek naar remschoenen voor uw Chevrolet Lumina 3.1? Dan is het van belang dat u kiest voor onderdelen die specifiek zijn afgestemd op dit voertuigtype. Zo bent u verzekerd van een nauwkeurige pasvorm en optimale werking. Op deze pagina vindt u een selectie remschoenen die perfect aansluiten op uw Chevrolet Lumina 3.1.

Beschikbare onderdelen
Remschoensets achterzijde
Remschoensets achterzijde
ABS
Standaard kwaliteit
Remschoenset
Standaard kwaliteit
57% korting
30, 02
69,09
incl. BTW
Prijs per set
Artikelnr: 9026
Achteras Achteras
Wat zit er in de doos?
  • 1 remschoenset compleet

Remschoenen voor Chevrolet Lumina 3.1 () | 1994-01 – 1996-07

AutoPartsOnline.nl levert hoogwaardige Remschoenen Chevrolet Lumina Apv Mpv 3.1 voor het bouwjaar 1994-1996, motorcode L82(191CUV6). Slijtage aan remschoenen herken je aan verschillende signalen, zoals een piepend geluid, langere remweg of een onregelmatige remdruk. Met onze remschoenen herstel je de remfunctie optimaal en rijd je veilig. Onze onderdelen zijn eenvoudig te selecteren dankzij heldere productinformatie en compatibiliteitschecks. Bestel je remschoenen vandaag nog bij AutoPartsOnline.nl en profiteer van kwaliteit met garantie.

Remschoenen Chevrolet Lumina Apv Mpv 3.1 – Betrouwbare kwaliteit bij AutoPartsOnline.nl

Voor uw Chevrolet Lumina 3.1 leveren wij ABS (All Brake Systems) remschoenen in OEM-kwaliteit. Dit zijn dezelfde onderdelen die door garages in heel Nederland worden toegepast. U vindt hier complete remschoensets, montagesets met alle benodigde veren en clips, en waar beschikbaar ook losse veertjes voor de montage.

Originele kwaliteit garandeert een perfecte pasvorm en veilige werking van het remsysteem. Zo blijft uw auto van bouwjaar 1994-01 tot 1996-07 in topconditie.

Wat vind je van deze pagina?
TecDoc
De hier weergegeven gegevens, in het bijzonder de gehele databank, mogen niet worden gekopieerd. Het is niet toegestaan de afzonderlijke data of databank als geheel zonder expliciete toestemming van TecDoc te kopiëren, te publiceren en/of deze handelingen door derden te laten uitvoeren. Indien er in strijd met de auteursrechten gehandeld wordt, zullen er gerechtelijke stappen ondernomen worden.