Vragen? Bel +31 341 267 637
UltraShop Dé remspecialist
Gekozen auto:
Auto wijzigen
Mitsubishi Grandis 2.4 MIVEC
Mitsubishi Grandis 2.4 MIVEC 177PK
Bouwjaar 04-2004 - 12-2011

Stabilisatorstang Mitsubishi Grandis 2.4 MIVEC (NAW) - 2004-04 tot 2011-12

Bent u op zoek naar stabilisatorstang voor uw Mitsubishi Grandis 2.4 MIVEC? Dan is het van belang dat u kiest voor onderdelen die specifiek zijn afgestemd op dit voertuigtype. Zo bent u verzekerd van een nauwkeurige pasvorm en optimale werking. Op deze pagina vindt u een selectie stabilisatorstang die perfect aansluiten op uw Mitsubishi Grandis 2.4 MIVEC.

Beschikbare onderdelen
Stabilisatorstang
Stabilisatorstang
ABS
Standaard kwaliteit
Stabilisatorstang Buiten, Vooras links
Standaard kwaliteit
42% korting
21, 63
37,39
incl. BTW
Prijs per stuk
Artikelnr: 260809
Buiten, Vooras links Buiten, Vooras links
Wat zit er in de doos?
  • 1 Stabilisatorstang
ABS
Standaard kwaliteit
Stabilisatorstang Buiten, Vooras rechts
Standaard kwaliteit
42% korting
21, 63
37,39
incl. BTW
Prijs per stuk
Artikelnr: 260810
Buiten, Vooras rechts Buiten, Vooras rechts
Wat zit er in de doos?
  • 1 Stabilisatorstang

Stabilisatorstangen voor Mitsubishi Grandis 2.4 MIVEC (NAW) | 2004-04 – 2011-12

Voor uw Mitsubishi Grandis 2.4 MIVEC leveren wij ABS (All Brake Systems) stabilisatorstangen in OEM-kwaliteit. Deze onderdelen worden toegepast door professionele garages en garanderen een perfecte pasvorm en lange levensduur. Naast complete stabilisatorstangen vindt u hier ook lagerbussen en reparatiesets.

Door te kiezen voor OEM-kwaliteit blijft de wegligging en stabiliteit van uw voertuig van bouwjaar 2004-04 tot 2011-12 optimaal.

Wat vind je van deze pagina?
TecDoc
De hier weergegeven gegevens, in het bijzonder de gehele databank, mogen niet worden gekopieerd. Het is niet toegestaan de afzonderlijke data of databank als geheel zonder expliciete toestemming van TecDoc te kopiëren, te publiceren en/of deze handelingen door derden te laten uitvoeren. Indien er in strijd met de auteursrechten gehandeld wordt, zullen er gerechtelijke stappen ondernomen worden.