Vragen? Bel +31 341 267 637
UltraShop Dé remspecialist
Gekozen auto:
Auto wijzigen
Mitsubishi L200 2.4 DI-D 4WD
Mitsubishi L200 2.4 DI-D 4WD 154PK
Bouwjaar 09-2015 - heden

Stabilisatorstang Mitsubishi L200 2.4 DI-D 4WD (KJ, KK, KL) - 2015-09 tot heden

Bent u op zoek naar stabilisatorstang voor uw Mitsubishi L200 2.4 DI-D 4WD? Dan is het van belang dat u kiest voor onderdelen die specifiek zijn afgestemd op dit voertuigtype. Zo bent u verzekerd van een nauwkeurige pasvorm en optimale werking. Op deze pagina vindt u een selectie stabilisatorstang die perfect aansluiten op uw Mitsubishi L200 2.4 DI-D 4WD.

Beschikbare onderdelen
Stabilisatorstang
Stabilisatorstang
ABS
Standaard kwaliteit
Stabilisatorstang Vooras links
Standaard kwaliteit
85% korting
18, 63
121,-
incl. BTW
Prijs per stuk
Artikelnr: 260940
Vooras links Vooras links
ABS
Standaard kwaliteit
Stabilisatorstang Vooras rechts
Standaard kwaliteit
85% korting
18, 63
121,-
incl. BTW
Prijs per stuk
Artikelnr: 260941
Vooras rechts Vooras rechts
Lagerbus, stabilisator
Lagerbus, stabilisator
ABS
Standaard kwaliteit
Lagerbus, stabilisator Binnen, Vooras links, Vooras rechts
Standaard kwaliteit
12, 10
Prijs per stuk
Artikelnr: 274030
Binnen, Vooras links, Vooras rechts Binnen, Vooras links, Vooras rechts
Wat zit er in de doos?
  • 1 stabilisatorstangrubbers

Stabilisatorstangen voor Mitsubishi L200 2.4 DI-D 4WD (KJ, KK, KL) | 2015-09 – heden

Heb je een Mitsubishi L200 / Triton 2.4 DI-D 4WD (4N15) van september 2015 of later en merk je dat de wegligging wat minder zeker is? De stabilisatorstang is vaak de boosdoener. Bij AutoPartsOnline.nl verkoop je passende stabilisatorstangen voor de KJ, KK en KL serie die jouw auto weer lekker scherp laten sturen. Misschien denk je er niet zo snel aan, maar slijtagevan dit onderdeel voelt je vooral in bochten en bij ongelijk wegdek. Wacht dus niet te lang en bestel makkelijk online. Vergeet ook niet om meteen je draagarmen of spoorstang te checken voor een complete onderhoudsbeurt!

Zó houd je jouw Mitsubishi L200 stabiel met de juiste Stabilisatorstang

Voor uw Mitsubishi L200 2.4 DI-D 4WD leveren wij ABS (All Brake Systems) stabilisatorstangen in OEM-kwaliteit. Deze onderdelen worden toegepast door professionele garages en garanderen een perfecte pasvorm en lange levensduur. Naast complete stabilisatorstangen vindt u hier ook lagerbussen en reparatiesets.

Door te kiezen voor OEM-kwaliteit blijft de wegligging en stabiliteit van uw voertuig van bouwjaar 2015-09 tot heden optimaal.

Wat vind je van deze pagina?
TecDoc
De hier weergegeven gegevens, in het bijzonder de gehele databank, mogen niet worden gekopieerd. Het is niet toegestaan de afzonderlijke data of databank als geheel zonder expliciete toestemming van TecDoc te kopiëren, te publiceren en/of deze handelingen door derden te laten uitvoeren. Indien er in strijd met de auteursrechten gehandeld wordt, zullen er gerechtelijke stappen ondernomen worden.