Vragen? Bel +31 341 267 637
UltraShop Dé remspecialist
Gekozen auto:
Auto wijzigen
Nissan Navara 2.5 dCi 4WD
Nissan Navara 2.5 dCi 4WD 174PK
Bouwjaar 07-2005 - heden

Stabilisatorstang Nissan Navara 2.5 dCi 4WD (D40) - 2005-07 tot heden

Bent u op zoek naar stabilisatorstang voor uw Nissan Navara 2.5 dCi 4WD? Dan is het van belang dat u kiest voor onderdelen die specifiek zijn afgestemd op dit voertuigtype. Zo bent u verzekerd van een nauwkeurige pasvorm en optimale werking. Op deze pagina vindt u een selectie stabilisatorstang die perfect aansluiten op uw Nissan Navara 2.5 dCi 4WD.

Beschikbare onderdelen
Stabilisatorstang
Stabilisatorstang
ABS
Standaard kwaliteit
Stabilisatorstang Buiten, Vooras links
Standaard kwaliteit
58% korting
13, 31
31,58
incl. BTW
Prijs per stuk
Artikelnr: 260485
Buiten, Vooras links Buiten, Vooras links
Wat zit er in de doos?
  • 1 Stabilisatorstang
ABS
Standaard kwaliteit
Stabilisatorstang Buiten, Vooras rechts
Standaard kwaliteit
62% korting
12, 10
31,58
incl. BTW
Prijs per stuk
Artikelnr: 260486
Buiten, Vooras rechts Buiten, Vooras rechts
Wat zit er in de doos?
  • 1 Stabilisatorstang

Stabilisatorstangen voor Nissan Navara 2.5 dCi 4WD (D40) | 2005-07 – heden

Voor uw Nissan Navara 2.5 dCi 4WD leveren wij ABS (All Brake Systems) stabilisatorstangen in OEM-kwaliteit. Deze onderdelen worden toegepast door professionele garages en garanderen een perfecte pasvorm en lange levensduur. Naast complete stabilisatorstangen vindt u hier ook lagerbussen en reparatiesets.

Door te kiezen voor OEM-kwaliteit blijft de wegligging en stabiliteit van uw voertuig van bouwjaar 2005-07 tot heden optimaal.

Wat vind je van deze pagina?
TecDoc
De hier weergegeven gegevens, in het bijzonder de gehele databank, mogen niet worden gekopieerd. Het is niet toegestaan de afzonderlijke data of databank als geheel zonder expliciete toestemming van TecDoc te kopiëren, te publiceren en/of deze handelingen door derden te laten uitvoeren. Indien er in strijd met de auteursrechten gehandeld wordt, zullen er gerechtelijke stappen ondernomen worden.