
Reparatieset, remklauw voorzijde, links of rechts voor Audi 80 Avant 2.8
Wat is originele kwaliteit?
- Standaard gemonteerd op uw automerk
- Hetzelfde onderdeel als in uw garage
- 12 maanden garantie en TUV-Keurmerk
- Beste prijs / kwaliteit verhouding
Producteigenschappen
- 1e keuze van meer dan 10.000 garages
- Gemaakt in Europa
- Exacte pasvorm
Wat is originele kwaliteit?
- Standaard gemonteerd op uw automerk
- Hetzelfde onderdeel als in uw garage
- 12 maanden garantie en TUV-Keurmerk
- Beste prijs / kwaliteit verhouding
zekerheid!
Product specificaties
Productbeschrijving
Wij verkopen 2 soorten reparatiesets voor remklauwen. Reparatiesets met pistons en reparatiesets zonder pistons. Op de foto laten we elk onderdeel zien wat in de reparatieset zit. Kijk hier dus goed naar en kies de variant die u nodig heeft.
Remklauw reparatieset rubberdelen zonder pistons
Deze reparatieset rubberdelen voor uw remklauw is voorzien van alle specificaties en veiligheid eisen gesteld door de autofabrikant. Deze reparatieset is bedoeld om lekkage langs de rubber afdichtingen van uw remklauw te verhelpen middels nieuwe keeringen uit de set. Deze set bevat dus geen remcilinders (pistons) of geleidebussen. De rubberdelen in de set zijn voorzien van alle DOT specificaties en worden geproduceerd in Europa volgen de Europesche veiligheid eisen. Wij verkopen deze onder ons eigen label ABS.
Tips: De eerste diagnose bij de remklauw revisie is erg belangrijk. Kijk eerst waar de remklauw lekt. Als dit langs de keerringen (rubberdelen) is kan de set zonder pistons u verder helpen. Als de lekkage langs de cilinder/piston of ontluchting nippel is heeft u ook een nieuwe piston nodig. Grondig reinigen voor montage is zeer belangrijk. Goed controleren of de lekkage is opgelost na montage.
Reparatieset met pistons
Deze revisieset met pistons voor uw remklauw is voorzien van alle specificaties en veiligheid eisen gesteld door de autofabrikant. Deze remklauw revisieset is bedoeld om lekkage langs de rubber afdichtingen en/of zuiger van uw remklauw te verhelpen middels nieuwe keerringen en zuigers uit de set. Deze set bevat geen geleidebussen voor de remklauw. De rubberdelen in de set zijn voorzien van alle DOT specificaties en de zuigers (pistons) zijn van chroom vanadium en worden geproduceerd in Europa volgen de Europesche veiligheid eisen. Wij verkopen deze onder ons eigen label ABS.
Tips: De eerste diagnose bij de remklauw revisie is erg belangrijk. Kijk eerst waar de remklauw lekt. Als dit langs de keerringen en/ of langs de zuiger is kan de set met pistons u verder helpen. Als de lekkage langs de ontluchting nippel is kunt u proberen deze te vervangen. Maar als het schroefdraad in de remklauw defect is, zult u de remklauw moeten vervangen.
Grondig reinigen voor montage is zeer belangrijk. Grondig controleren van de cilinderwand en checken of de nieuwe zuiger goed aansluit. Goed controleren of de lekkage is opgelost na montage.


Over het merk All Brake Systems/ ABS
Wij verkopen auto-onderdelen van het merk All Brake Systems. Ook wel afgekort als ABS. Het onderdelenpakket van ABS omvat remonderdelen, stuur- en chassisdelen en wiellagers. Kortom de onderkant van de auto. Onderdelen van ABS worden al sinds 1978 geleverd. Inmiddels gebruiken meer dan 10.000 garages door heel Europa ABS als eerste keuze.
ABS beschikt al sinds jaar en dag over een ISO 9001 keurmerk en voldoet aan alle kwaliteitseisen voor vrijwel alle Europese landen. Het merk is dan ook al meer dan 40 jaar een veilig en vertrouwd begrip in de automotive wereld.
Het enorme assortiment van meer dan 29.496 verschillende artikelen dekt nagenoeg alle automerken en modellen in alle Europese landen.
Zeker weten of dit product past?
Controleer via uw kenteken of dit product past op uw auto.
Tip!
- U kunt ons altijd bellen op 0341 267 637 als u nog vragen heeft over dit product.
- Wij hebben een vakkundige Nederlandse helpdesk.
23 product-reviews voor dit product

Candy S (Op 12-10-2017)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Behulpzaam en professioneel.

Quinn H (Op 20-09-2019)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Ze doen gewoon wat ze zeggen en door het track en trace systeem is de zending prima te volgen.

Daniel van V (Op 17-09-2017)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Eerlijk bedrijf, met aardige vakbekwame medewerkers aan de telefoon.

Leentje de G (Op 05-05-2018)
Auto: Audi 80 Avant 2.8duidelijk keuze in de webshop, zeer snelle leveringen

Fatima N (Op 18-12-2019)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Prima advies, ga zo door.

Rachelle Z (Op 04-04-2019)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Ik had de spullen met spoed nodig, kon het na een telefoontje dezelfde dag nog ophalen.

Sofia W (Op 08-04-2017)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Goede onderdelen, prima passend en goed geprijst

Ella L (Op 12-12-2019)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Top service ik heb de bestelling voor16:00 geplast volgende dag was op 10::00 uur bij mijn thuis. Bedankt

Danny T (Op 20-09-2018)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Deze mensen controleren echt nog handmatig je bestelling !!!, ik werd gebeld dat ik andere remblokken moest hebben, werd direct geregeld en kreeg ook nog 4 euro terug gestort.

Wilma I (Op 14-07-2019)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Voorheen bestelde ik bij een concurrent, maar vaak problemen mee gehad, bij AutoPartsOnline nooit problemen gehad!

Thijs P (Op 26-11-2017)
Auto: Audi 80 Avant 2.8ik heb hier al vaker besteld en bevalt goed.

Astrid K (Op 14-08-2017)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Super service.

Priscilla M (Op 22-02-2020)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Duidelijke website, daardoor de juiste onderdelen kunnen vinden. Telefonisch contact klantvriendelijk

Annemieke O (Op 20-02-2018)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Bij hun garage mijn spullen laten monteren (koste maar 60,=) , goedkoop -snel – en een eerlijk advies. Fijn bedrijf.

Dean J (Op 11-02-2018)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Goede feedback ivm.levering

Nienke R (Op 08-12-2017)
Auto: Audi 80 Avant 2.8goed, past goed op mijn auto

Lennard A (Op 17-10-2018)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Volgens de dealer was dit product bijna 4x zo duur. Scheelt veel hier.

Linda D (Op 09-11-2017)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Volgens afspraak op tijd geleverd

Koen U (Op 07-09-2019)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Ben zeer tevreden over de #product en de kwaliteit ervan, ook de levering is top!

Jayson E (Op 05-04-2018)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Bedankt voor de snelle en professioneel behandling van mij bestelling en vraag. Jullie zijn top!!

Deborah C (Op 23-05-2019)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Zeer goede ervaring met remonderdelen.nl. Vriendelijk en behulpzaam/oplettend personeel. Volgende onderdelen zeker weer bij rem onderdelen.nl

Jayden F (Op 19-07-2019)
Auto: Audi 80 Avant 2.8Zeer snel en netjes geleverd. Ook netjes op de hoogte gehouden m.b.t. levering.

Ayden B (Op 26-11-2019)
Auto: Audi 80 Avant 2.8alles gewoon goed verzorgd